DeWALT DCM565P1 reťazová píla Čierna, žltá
290,00 €
Cena vrátane DPH 23%
Na objednávku
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Automatické mazanie | Áno |
| Dĺžka reťazovej lišty | 30 cm |
| Farba | Čierna |
| Hladina akustického výkonu | 96,5 db |
| Hmotnost | 3,3 kg |
| Kapacita batérie | 5 ah |
| Kapacita nádrže | 0,12 l |
| Miera akustického tlaku | 76,5 db |
| Nabíjačka batérie | Áno |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rýchlosť reťaze | 7,68 m/s |
| Ukazovateľ hladiny oleja | Áno |
| Vrátane batérie | Áno |
| Vydávanie vibrácií | 3,5 m/s² |