Elektrické nožnice na živý plot 520W CASALS CHT23050C
60,93 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 2 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka rezu | 1,6 cm |
| Farba | Čierna |
| Frekvencia cyklu | 1800 spm |
| Hmotnost | 2,54 kg |
| Napájací zdroj | Ac |
| Typ ostrie | Dvojité ostrie |
| Vlastnosti rukoväte | Ergonomický |
| Vydávanie vibrácií | 13 m/s² |
| Výkon motora | 520 w |