Garmin Edge 540, EU Central + West 6,6 cm (2.6") Bezdrôtový cyklopočítač Čierna
336,38 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(44 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Akcelerometer | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| Dotyková obrazovka | Nie |
| Farba | Čierna |
| Farebný displej | Áno |
| GLONASS | Áno |
| GPS | Áno |
| Hmotnost | 80,3 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 330 g |
| Hĺbka | 19,6 mm |
| Hĺbka balenia | 58 mm |
| Indikácia spaľovania tukov | Áno |
| Inteligentné upozornenie | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | Ipx7 |
| Model | Bezdrôtový cyklopočítač |
| Návod na použitie | Áno |
| Podpora ANT+ | Áno |
| Rozlíšenie displeja | 246 x 322 px |
| Snímač okolitého osvetlenia | Áno |
| Spálené kalórie | Áno |
| Typ batérie | Vstavaný |
| Uhlopriečka displeja | 6,6 cm (2.6") |
| Vnútorná pamäť | 16 gb |
| Vrátane kábla USB | Áno |
| Vrátane svorky | Áno |
| Výdrž batérie (max.) | 32 h |
| Výška | 85,1 mm |
| Výška balenia | 137 mm |
| Wi-Fi | Áno |
| Časová funkcia | Hodiny |
| Šírka | 57,8 mm |
| Šírka balenia | 139 mm |