LIN LIFVD2 80 l elektrický bojler Biela
227,38 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 5 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Farba | Biela |
| Hmotnost | 32 kg |
| Hĺbka | 288 mm |
| Kapacita zbernej skrinky | 80 l |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre označovanie energetickými štítkami (EPREL) | 2108584 |
| Materiál bojlera | Smaltovaná ocel |
| Maximálna teplota teplej vody | 75 °c |
| Maximálny výkon | 2000 w |
| Menovité napätie | 220 - 240 v |
| Model | Nádoba na vodu |
| Napájanie | Elektrický |
| Pripevnenie | Múr |
| Tlak | 0,7 mpa |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | B |
| Umiestnenie ohrievača | Vnútorné |
| Varovanie | Pravidelná údržba a kontroly sú nevyhnutné na zaistenie bezpečného používania. |
| Vodeodolný | Ipx4 |
| Výška | 966 mm |
| Zabudovaná Wi-Fi | Áno |
| Šírka | 542 mm |