Makita DAS180Z odstraňovač prachu Čierna, Modrá
149,23 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(140 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Farba | Modrá |
| Hlučnosť | 79 db |
| Hmotnost | 800 g |
| Hĺbka | 173 mm |
| Miera akustického tlaku | 79 db |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Ofuk prachu | Áno |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Typ ovládania | Knoflíky |
| Varovanie | Zaistite dostatočné vetranie pracovného priestoru, aby nedošlo k prehriatiu. |
| Vydávanie vibrácií | 2,5 m/s² |
| Vysávanie | Suchý |
| Výška | 247 mm |
| Šírka | 92 mm |