Napaľovací stroj Stanley 2000W FME670K-QS
69,08 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(41 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka šnúry | 4 m |
| Farba | Žltá |
| Hmotnost | 940 g |
| Hĺbka | 83 mm |
| Maximálny prietok vzduchu | 550 l/min |
| Minimálny prietok vzduchu | 300 l/min |
| Napájací zdroj | Ac |
| Príkon | 2000 w |
| Puzdro na prenášanie | Áno |
| Teplotný rozsah | 50 - 600 °c |
| Varovanie | Nesmerujte preud horúceho vzduchu priamo na osoby alebo zvieratá. |
| Výška | 210 mm |
| Šírka | 250 mm |