Nožnice na živý plot - Makita DUH506Z
183,61 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(10 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Nie |
| Dĺžka | 897 mm |
| Hlučnosť | 88 db |
| Hmotnost | 2,9 kg |
| Maximálna dĺžka rezu | 50 cm |
| Maximálna strihacia hrúbka | 2 cm |
| Maximálny výkon | 320 w |
| Nabíjačka | Nie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 v |
| Obsah súpravy | Stríhací nôž 500 mm |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rozteč čepele zubov | 3 cm |
| Rýchlosť rezania | 4000 rpm |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Typ motora | Bezkartáčový |
| Varovanie | Počas prevádzky sa noža nedotýkajte. |
| Výška | 185 mm |
| Šírka | 207 mm |