Plošinový vozík G21 300 kg
Plošinový vozík G21 300 kg je skladový vozík so sk...
Plošinový vozík G21 300 kg je skladový vozík so sklopným
ergonomickým madlom a nosnosťou až 300 kg. Vďaka rovnej nosnej ploche bez bočníc
presunie aj rozmernejší náklad. Využijete ho v skladoch, hoteloch, obchodoch,
dielňach a ďalších prevádzkach.
Je silný, odolný a nenecháva za sebou stopy
Manipulačný plošinový vozík G21 má 4 nafukovacie kolesá z odolnej tvrdenej gumy,
ktorá nezanecháva čierne stopy a nenaruší čistý povrch podlahy v sklade, na
predajni ani v domácnosti. Je preto vítaným pomocníkom aj pri sťahovaní.
Jednoduchá manipulácia i ovládanie
Sklápacia ergonomická rukoväť pre pohodlné držanie i manipuláciu s vozíkom je
veľmi praktická. Po použití rukoväť ľahko zložíte, takže vozík pri uskladnení
pred ďalším použitím nezaberie zbytočne viac miesta, než je nutné.
Špecifikácie
| Maximálna nosnosť | 300 kg |
| Výška plošiny od podlahy | 28,5 cm |
| Priemer kolieska | 8" (20,32 cm) |
| Nafukovacie kolesá | Ano |
| Farba | biela / modrá |
| Hmotnosť vozíka | 20 kg |
| Rozmery (Š x V x H) | 60,8 x 28,5 - 95,6 x 90,7 cm |
| Hmotnosť balenia | 22 kg |
| Rozmery balenia (Š x V x H) | 62,5 x 22 x 93 cm |
Obsah balenia
Plošinový vozík G21 300 kg
| Farebné prevedenie | biela/modrá |
| Nosnosť (kg) | 300 |
| Rozdelenie | Plošinové vozíky |
| Rozmery š x v x h (cm) | 60,8 x 28,5 - 95,6 x 90,7 |