Priemyselný vysávač BLOW WD3300 so zásuvkou 230V 2000W
69,25 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 5 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka šnúry | 4 m |
| Farba | Čierna |
| Hlučnosť | 60 db |
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Hĺbka | 300 mm |
| Maximálny príkon | 1300 w |
| Objem prachovej nádoby/sáčku | 25 l |
| Vysávanie | Suché a mokré |
| Výška | 520 mm |
| Čistiace povrchy | Tvrdá podlaha |
| Šírka | 300 mm |