Scheppach DC100 65 l 1200 W
109,33 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(8 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Farba | Modrá |
| Hmotnost | 10,5 kg |
| Hĺbka | 400 mm |
| Kapacita | 65 l |
| Priemer hadice | 10 cm |
| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť) | 215 m³/h |
| Príkon | 1200 w |
| Typ zdroja | Síť |
| Varovanie | Zariadenie môže vypúšťať škodlivé látky. |
| Vstupné napätie | 230 v |
| Vysávanie | Suchý |
| Výstražné piktogramy | Ghs04: plyny pod tlakom |
| Výška | 700 mm |
| Šírka | 400 mm |