Scheppach DC500 Biela 75 l 550 W
162,61 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(8 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Farba | Čierna |
| Hmotnost | 15 kg |
| Hĺbka | 650 mm |
| Kapacita | 75 l |
| Priemer hadice | 10 cm |
| Prietok vzduchu (vysoká rýchlosť) | 1150 m³/h |
| Príkon | 550 w |
| Tlak (Pa) | 900 |
| Vysávanie | Suchý |
| Výška | 1430 mm |
| Šírka | 446 mm |