Stanley STHT0-51311 kladivo Zámočnícke kladivo Čierna, Sivá, Žltá
17,93 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(7 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka rukoväte | 32,5 cm |
| Farba | Žltá |
| Hmotnost | 760 g |
| Hmotnosť hlavy | 600 g |
| Hĺbka | 325 mm |
| Materiál hlavy | Uhlíková ocel |
| Model | Zámočnícke kladivo |
| Počet kusov v balení | 1 kusov |
| V súlade s normou DIN | 1041 |
| Výška | 30 mm |
| Šírka | 170 mm |