Stanley SXVC20PTE Priemyselný vysávač čierny, žltý 1200 W
87,70 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 1 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka kábla | 2,5 m |
| Farba | Nerezová ocel |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 hz |
| Hlučnosť | 73,6 db |
| Hose length | 3 m |
| Hrubá hmotnosť | 9,9 kg |
| Kapacita prachového vrecka | 20 l |
| Max. | 17 kpa |
| Maximálny výkon elektrickej zásuvky | 2000 w |
| Napájací zdroj | Elektrická sieť |
| Obsah balenia | Tryska na čalúnenie |
| Príkon | 1200 w |
| Prúdenie vzduchu | 28,0 l/s |
| Suché aj mokré holenie | Áno |
| Veľkosť balenia (š x h x v) | 45 x 35,50 x 54,50 cm |
| Vhodné na použitie v domácnosti | Áno |
| Vstavaná zásuvka | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 v |
| Vysávanie | Suché a mokré |