Umývací vysávač BLOW WDC2300
85,48 €
Cena vrátane DPH 23%
Posledné 4 ks
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Bezpečnostný spínač | Áno |
| Držadlo | Áno |
| Dĺžka hadice | 1,5 m |
| Dĺžka šnúry | 6 m |
| Farba | Žltá |
| Hmotnost | 7,35 kg |
| Hĺbka | 300 mm |
| Kapacita nádrže na čistú vodu | 4,5 l |
| Kapacita nádrže na špinavú vodu | 25 l25 l |
| Prenosný | Áno |
| Pružná hadica | Áno |
| Typ stroja | Jazda na |
| Vysávanie | Hlboké/dočasné |
| Výška | 480 mm |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Čistiace povrchy | Koberec |
| Šírka | 400 mm |