UN460WDWA 12V MAKITA nožnice na živý plot
212,19 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(6 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Balenie batérií | Áno |
| Dĺžka | 2511 mm |
| Hlučnosť | 85 db |
| Hmotnost | 3 kg |
| Kapacita batérie | 2 ah |
| Maximálna dĺžka rezu | 46 cm |
| Maximálna strihacia hrúbka | 1,8 cm |
| Nabíjačka | Áno |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 12 v |
| Obsah súpravy | Rezací nôž |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Puzdro na prenášanie | Nie |
| Rýchlosť rezania | 3600 rpm |
| Teleskopické rameno | Áno |
| Typ batérie | Litium-ión (li-ion) |
| Typ motora | Bezkartáčový |
| Varovanie | Uchovávajte mimo dosahu detí. |
| Výška | 134 mm |
| Šírka | 87 mm |