Vysávač STANLEY SXVC30XTDE Čierna, Nerezová oceľ, Žltá 1600 W
104,21 €
Cena vrátane DPH 23%
Skladom
(117 ks)
Doprava zdarma od 200 €
Vrátenie do 14 dní
2 roky záruka
Podpora a servis
| Dĺžka kábla | 2,5 m |
| Farba | Čierna |
| Filter | Áno |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 hz |
| Hlučnosť | 73,6 db |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Hose length | 2 m |
| Hubica na vlhkú/suchú podlahu | Áno |
| Kapacita nádrže | 30 l |
| Max. | 19 kpa |
| Napájací zdroj | Ac |
| Ofuk prachu | Áno |
| Počet koliesok | 4 kolo/kolesá |
| Príkon | 1600 w |
| Prúd vzduchu | 36,5 l/s |
| Sacie potrubie | Áno |
| Varovanie | Zariadenie môže vypúšťať škodlivé látky. |
| Vrátane hadíc | Áno |
| Vrátane tašky | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 v |
| Vysávanie | Suché a mokré |
| Štrbinová tryska | Áno |